Transport

Wyzwania i wymagania stawiane przed systemami zarządzania transportem i spedycją są bardzo wysokie

 

Rodzina naszych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw transportowych oferuje szeroki zakres funkcjonalny związany z śledzeniem pojazdów za pomocą nawigacji satelitarnej GPS przez 24 godziny na dobę, systemy rozliczania kierowców, czy moduł składania zamówień umożliwiający ciągłe monitorowanie i zachowujący historię zamówień. Wykorzystujemy nowoczesne technologie pozwalające na efektywną komunikację, które są otwarte na integrację z zewnętrznymi systemami, aplikacjami mobilnymi i bazami danych.

Nasze rozwiązania pozwolą na:

  • Udoskonalenie procesów planowania i rozliczania
  • Przyspieszenie obiegu informacji i dokumentów
  • Efektywne zarządzanie zasobami
  • Zwiększenie efektywności pracy kierowców
  • Kontrolę i optymalizację kosztów

 

Wyzwania i wymagania stawiane przed systemami zarządzania transportem i spedycją są bardzo wysokie. Rodzina naszych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw transportowych oferuje szeroki zakres funkcjonalny oraz unikalne udogodnienia.

 

 

 

 

 

Napisz do nas

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz uzyskać dodatkowe informacje, wypełnij poniższy formularz kontaktowy - skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania.
account_circle
email_circle
work
textsms
Wysyłając zapytanie oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania przez GLOBE IT moich danych osobowych w celu prowadzenia ze mną korespondencji. Jest ona dostępna pod tym linkiem.