Marketing

Możemy spowodować, że Twój system, strona internetowa, aplikacja skutecznie trafi do Twojej grupy docelowej

Posiadamy wiele dedykowanych rozwiązań wspierających działania marketingowe w sieci. Wykorzystujemy najnowsze trendy w marketingu, współpracujemy z gwiazdami YouTube’a. Posiadamy również wiele dedykowanych rozwiązań wspierających działania marketingowe w sieci m.in:

  • Social Media Wall Hub - system wyświetlania i agregacji wiadomości z różnych kanałów social media (Instagram, Twitter, Facebook, Vine), zarządzanie treściami w czasie rzeczywistym, pobieranie feedów z wybranych profili social media lub hashtagów, preselekcja treści z poziomu panelu użytkownika, wyświetlenie treści w atrakcyjnej formie, statystyki aktywności i zaangażowania.
     
  • Massmailing – kompleksowa usługa wysyłki spersonalizowanego mailingu. Całość prac związanych z mailingiem znajduje się po naszej stronie – strategia, kreacja, zarzadzanie bazą danych oraz analityka. Stosujemy metody zapewniające jak najmniejszy odsetek trafień maili do spamu oraz narzędzia umożliwiające wyświetlenie wiadomości na każdej przeglądarce, każdym programie pocztowy i każdym urządzeniu mobilnym (Responsive Email Design).

 

IT dla marketingu, masssmaining, agencja kreatywna, agencja digital, kampanie reklamowe, eventy, animacje 3D, produkcja tv, kanał youtube dla firmy.

 

Napisz do nas

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz uzyskać dodatkowe informacje, wypełnij poniższy formularz kontaktowy - skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania.
account_circle
email_circle
work
textsms
Wysyłając zapytanie oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania przez GLOBE IT moich danych osobowych w celu prowadzenia ze mną korespondencji. Jest ona dostępna pod tym linkiem.