Edukacja

Dedykowane rozwiązania informatyczne dla sektora edukacyjnego

Oferujemy Państwu szereg produktów i usług, związanych z e-learningiem i nowoczesnymi systemami zarządzania oraz aplikacjami na potrzeby koordynacji procesów edukacyjnych.

Nasza firma to nie tylko systemy informatyczne, ale także ludzie, bez których nie byłoby możliwe stworzenie tak innowacyjnych rozwiązań. To specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i kompetencjami zdobytym w Polsce jak i poza granicami naszego kraju.

Z naszych dedykowanych systemów korzystają polskie uczelnie wyższe, jednostki naukowe Polskiej Akademii Nauk, a z materiałów multimedialnych (animacji, filmów 3D, zestawów prezentacji i galerii multimedialnych) wiedzę zdobywają gimnazjaliści i licealiści w całej Polsce.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej  na temat oferowanych przez nas usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie ze współpracy.

E-learning w edukacji rozwija się bardzo intensywnie tworząc alternatywną i nowoczesną formę kształcenia. Poznaj naszą rodzinę produktów i usług dla sektora edukacyjnego.

 

 

 

Napisz do nas

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz uzyskać dodatkowe informacje, wypełnij poniższy formularz kontaktowy - skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania.
account_circle
email_circle
work
textsms
Wysyłając zapytanie oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania przez GLOBE IT moich danych osobowych w celu prowadzenia ze mną korespondencji. Jest ona dostępna pod tym linkiem.